IHSM4825EB271L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM4825EB271L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 410MA 1.77 OHM
Ngā Rauemi: IHSM4825EB271L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM4825EB271L
Tau Wae IHSM4825EB271L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 410MA 1.77 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48840 pcs Pepa Raraunga IHSM4825EB271L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-4825
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Inductor 410mA 1.77 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.77 Ohm Max
Whakatauranga onamata 410mA I teie nei - Maama 300mA