IHM2PM470K
Hua Hua
Tau Wae: IHM2PM470K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHM-2 47 10% P12
Ngā Rauemi: IHM2PM470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHM2PM470K
Tau Wae IHM2PM470K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 13279 pcs Pepa Raraunga IHM2PM470K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.560" (14.22mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Inductor 4.5A 76 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 76 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama -