IHM2PM392K
Hua Hua
Tau Wae: IHM2PM392K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHM-2 3.9K 10% P12
Ngā Rauemi: IHM2PM392K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHM2PM392K
Tau Wae IHM2PM392K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 11539 pcs Pepa Raraunga IHM2PM392K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 3.9mH Teitei - Tae (Max) 0.560" (14.22mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9mH Unshielded Inductor 500mA 5.58 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 5.58 Ohm Max
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama -