IHM2PM103K
Hua Hua
Tau Wae: IHM2PM103K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHM-2 10K 10% P12
Ngā Rauemi: IHM2PM103K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHM2PM103K
Tau Wae IHM2PM103K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 11616 pcs Pepa Raraunga IHM2PM103K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10mH Teitei - Tae (Max) 0.560" (14.22mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10mH Unshielded Inductor 330mA 14.2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 14.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama -