IHM2EB821K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHM2EB821K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHM-2 820 10% EB E3
Ngā Rauemi: IHM2EB821K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHM2EB821K
Tau Wae IHM2EB821K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 10947 pcs Pepa Raraunga IHM2EB821K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHM-2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) 0.560" (14.22mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Inductor 1.15A 1.03 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.03 Ohm Max
Whakatauranga onamata 1.15A I teie nei - Maama -