IHD3AC102L
Hua Hua
Tau Wae: IHD3AC102L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-3 1K 15% RA3
Ngā Rauemi: 1.IHD3AC102L.pdf2.IHD3AC102L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3AC102L
Tau Wae IHD3AC102L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 37420 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3AC102L.pdf2.IHD3AC102L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 844 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 844 mOhm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 560mA