IHD3AC101L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD3AC101L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-3 100 15% RA3
Ngā Rauemi: 1.IHD3AC101L.pdf2.IHD3AC101L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3AC101L
Tau Wae IHD3AC101L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 45171 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3AC101L.pdf2.IHD3AC101L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 84 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 84 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Maama 1.7A