IHD1EB222L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB222L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD1EB222L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-1 2.2K 15% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IHD1EB222L.pdf2.IHD1EB222L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD1EB222L
Tau Wae IHD1EB222L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 22305 pcs Pepa Raraunga 1.IHD1EB222L.pdf2.IHD1EB222L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 2.2mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 4.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 240mA I teie nei - Maama 160mA