IHD1EB1R2L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB1R2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD1EB1R2L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 5A 10 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.IHD1EB1R2L.pdf2.IHD1EB1R2L.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD1EB1R2L
Tau Wae IHD1EB1R2L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 5A 10 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27603 pcs Pepa Raraunga 1.IHD1EB1R2L.pdf2.IHD1EB1R2L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-1435 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 10 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Whakatauranga onamata 5A
I teie nei - Maama 6.4A