IHB5EB5R6M
Hua Hua
Tau Wae: IHB5EB5R6M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-5 5.6 20% EB E2
Ngā Rauemi: IHB5EB5R6M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB5EB5R6M
Tau Wae IHB5EB5R6M Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5852 pcs Pepa Raraunga IHB5EB5R6M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 1.450" (36.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 29.5A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Whakatauranga onamata 29.5A I teie nei - Maama -