IHB5EB471K
Hua Hua
Tau Wae: IHB5EB471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-5 470 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB5EB471K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB5EB471K
Tau Wae IHB5EB471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6461 pcs Pepa Raraunga IHB5EB471K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 1.450" (36.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 78 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.8A I teie nei - Maama -