IHB4BV103K
Hua Hua
Tau Wae: IHB4BV103K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-4 10K 10% B40
Ngā Rauemi: IHB4BV103K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB4BV103K
Tau Wae IHB4BV103K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 8673 pcs Pepa Raraunga IHB4BV103K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10mH Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10mH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 2.76 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.76 Ohm Max
Whakatauranga onamata 900mA I teie nei - Maama -