IHB4BV102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB4BV102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-4 1K 10% B40
Ngā Rauemi: IHB4BV102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB4BV102K
Tau Wae IHB4BV102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 7631 pcs Pepa Raraunga IHB4BV102K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 216 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 216 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.3A I teie nei - Maama -