IHB1EB6R8M
Hua Hua
Tau Wae: IHB1EB6R8M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-1 6.8 20% EB E2
Ngā Rauemi: IHB1EB6R8M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB1EB6R8M
Tau Wae IHB1EB6R8M Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 15392 pcs Pepa Raraunga IHB1EB6R8M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.660" Dia (16.76mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 9.2A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9.2A I teie nei - Maama -