IHB1EB391K
Hua Hua
Tau Wae: IHB1EB391K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-1 390 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB1EB391K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB1EB391K
Tau Wae IHB1EB391K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 14386 pcs Pepa Raraunga IHB1EB391K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.660" Dia (16.76mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 390µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 460 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama -