IHB1EB120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB1EB120K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-1 12 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB1EB120K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
144 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB1EB120K
Tau Wae IHB1EB120K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 16368 pcs Pepa Raraunga IHB1EB120K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.660" Dia (16.76mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 7.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Whakatauranga onamata 7.8A I teie nei - Maama -