IHB1EB100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB1EB100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-1 10 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB1EB100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
144 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB1EB100K
Tau Wae IHB1EB100K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 16550 pcs Pepa Raraunga IHB1EB100K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.660" Dia (16.76mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 8.2A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.2A I teie nei - Maama -