IDCS2512ER682M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS2512ER682M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8MH 40MA 25 OHM SMD
Ngā Rauemi: IDCS2512ER682M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS2512ER682M
Tau Wae IDCS2512ER682M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8MH 40MA 25 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114458 pcs Pepa Raraunga IDCS2512ER682M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8mH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Shielded Inductor 40mA 25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Whakatauranga onamata 40mA I teie nei - Maama -