IDCS2512ER680M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS2512ER680M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
Ngā Rauemi: IDCS2512ER680M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS2512ER680M
Tau Wae IDCS2512ER680M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97402 pcs Pepa Raraunga IDCS2512ER680M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 400mA 290 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -