IDCS2512ER2R2M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS2512ER2R2M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IDCS2512ER2R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS2512ER2R2M
Tau Wae IDCS2512ER2R2M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96974 pcs Pepa Raraunga IDCS2512ER2R2M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 1.8A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.8A I teie nei - Maama -