IDCS2512ER221M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS2512ER221M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM
Ngā Rauemi: IDCS2512ER221M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS2512ER221M
Tau Wae IDCS2512ER221M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109467 pcs Pepa Raraunga IDCS2512ER221M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 220µH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 220mA 770 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 770 mOhm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama -