EB71S-SA1540V
Hua Hua
Tau Wae: EB71S-SA1540V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
Ngā Rauemi: EB71S-SA1540V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EB71S-SA1540V
Tau Wae EB71S-SA1540V Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4439 pcs Pepa Raraunga EB71S-SA1540V.pdf
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raupapa EB7S
Pānuitia atu Single Pana 0.156" (3.96mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EB71S-A15SGFV T02
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 15 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ira Female Feature Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Green
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)