EB71S-SA0640V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EB71S-SA0640V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
Ngā Rauemi: EB71S-SA0640V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EB71S-SA0640V
Tau Wae EB71S-SA0640V Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4650 pcs Pepa Raraunga EB71S-SA0640V.pdf
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raupapa EB7S
Pānuitia atu Single Pana 0.156" (3.96mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EB71S-A6SGFV T02
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 6 Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ira Female Feature Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Full Bellows
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Green
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)