CSC10A03100RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A03100RGPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC10A03100RGPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP
Ngā Rauemi: CSC10A03100RGPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC10A03100RGPA
Tau Wae CSC10A03100RGPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84867 pcs Pepa Raraunga CSC10A03100RGPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 10-SIP Rahi / Rahi 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 300mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SIP Ētahi Ingoa CSC100FF
CSC10A03100RGPA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 5
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Momo Aratau Isolated