CSC10A01820RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A01820RGPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC10A01820RGPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 820 OHM 10SIP
Ngā Rauemi: CSC10A01820RGPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC10A01820RGPA
Tau Wae CSC10A01820RGPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 820 OHM 10SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 92698 pcs Pepa Raraunga CSC10A01820RGPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 10-SIP Rahi / Rahi 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 820
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 9 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP