CSC09B01910RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09B01910RGEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC09B01910RGEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP
Ngā Rauemi: CSC09B01910RGEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC09B01910RGEK
Tau Wae CSC09B01910RGEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64752 pcs Pepa Raraunga CSC09B01910RGEK.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 9-SIP Rahi / Rahi 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 910
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Bulk
Paa / Case 9-SIP Ētahi Ingoa CSC910AA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 9 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 910 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP Momo Aratau Bussed