CSC09B012K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09B012K20GPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC09B012K20GPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP
Ngā Rauemi: CSC09B012K20GPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC09B012K20GPA
Tau Wae CSC09B012K20GPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 49835 pcs Pepa Raraunga CSC09B012K20GPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 9-SIP Rahi / Rahi 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Bulk
Paa / Case 9-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 9
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP