CSC06A03102KFPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A03102KFPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC06A03102KFPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 3 RES 102K OHM 6SIP
Ngā Rauemi: CSC06A03102KFPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC06A03102KFPA
Tau Wae CSC06A03102KFPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 3 RES 102K OHM 6SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 87508 pcs Pepa Raraunga CSC06A03102KFPA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 102k
Mana Ma te Mea 300mW Packaging Bulk
Paa / Case 6-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 3 Te maha o nga toka 6
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 102k Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP