CSC06A01820RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A01820RGPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC06A01820RGPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP
Ngā Rauemi: CSC06A01820RGPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC06A01820RGPA
Tau Wae CSC06A01820RGPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 98841 pcs Pepa Raraunga CSC06A01820RGPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 820
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Bulk
Paa / Case 6-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 5 Te maha o nga toka 6
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP