CPCP021R000JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP021R000JB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP021R000JB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 2W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP021R000JB32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP021R000JB32
Tau Wae CPCP021R000JB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1 OHM 2W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14779 pcs Pepa Raraunga CPCP021R000JB32.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound