CPCP021K300FB321
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP021K300FB321 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP021K300FB321
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.3K OHM 2W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP021K300FB321.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP021K300FB321
Tau Wae CPCP021K300FB321 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.3K OHM 2W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14989 pcs Pepa Raraunga CPCP021K300FB321.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 1.3 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.3 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound