CA4060104R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA4060104R0JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 104 OHM 2.4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA4060104R0JS70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA4060104R0JS70
Tau Wae CA4060104R0JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 104 OHM 2.4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 205132 pcs Pepa Raraunga CA4060104R0JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Raupapa CA Tuhinga 104 Ohms
Mana (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 104 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound