CA4058R1000JS70
Hua Hua
Tau Wae: CA4058R1000JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 2.32W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA4058R1000JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA4058R1000JS70
Tau Wae CA4058R1000JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 2.32W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 196505 pcs Pepa Raraunga CA4058R1000JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Raupapa CA
Tuhinga 100 mOhms Mana (Watts) 2.32W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 2.32W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound