01M1001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01M1001JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01M1001JF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Ngā Rauemi: 01M1001JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01M1001JF
Tau Wae 01M1001JF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125949 pcs Pepa Raraunga 01M1001JF.pdf
Raupapa M Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 1k
Te Tangata Tangata ±5% Packaging Bulk
Paa / Case Bead Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Wire Wire 1.42" (36.00mm)
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
01ME1
01ME1
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
I roto i te taonga: 17487 pcs
Tikiake: 01ME1.pdf
RFQ
01M1002JF
01M1002JF
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 10KOHM 3964K BEAD
I roto i te taonga: 105768 pcs
Tikiake: 01M1002JF.pdf
RFQ
01MK4E
01MK4E
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: LINE FILTER 115/250VAC 1A T/H