P39-24S/22
DaburnDaburn
P39-24S/22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P39-24S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P39-24S/22.pdf
Waehere Stock 708 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P39-24S/22
Tau Wae P39-24S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 708 pcs Pepa Raraunga P39-24S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Raupapa P3
Mana (Watts) 24W Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa W230 Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakaritea te Ture 0.1% Raina Raina 0.1%
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 105 ~ 125 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Whakaaetanga CE, CSA, cURus, UL Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P39-24S-04
P39-24S-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 635 pcs
Tikiake: P39-24S-04.pdf
RFQ
P39
P39
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT