P39-24S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P39-24S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P39-24S-04.pdf
Waehere Stock 635 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P39-24S-04
Tau Wae P39-24S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 635 pcs Pepa Raraunga P39-24S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P39-24SQX
P39-24SQX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 574 pcs
Tikiake: P39-24SQX.pdf
RFQ
P39-24SX
P39-24SX
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 460 pcs
Tikiake: P39-24SX.pdf
RFQ
P39-24S
P39-24S
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: P39-24S.pdf
P39-24SQ
P39-24SQ
I roto i te taonga: 458 pcs
Tikiake: P39-24SQ.pdf
P39-24SAX
P39-24SAX
I roto i te taonga: 559 pcs
Tikiake: P39-24SAX.pdf
P39
P39
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT