P38-24S/22
Hua Hua
Tau Wae: P38-24S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P38-24S/22.pdf
Waehere Stock 608 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P38-24S/22
Tau Wae P38-24S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 608 pcs Pepa Raraunga P38-24S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P38-24ST
P38-24ST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 491 pcs
Tikiake: P38-24ST.pdf
RFQ
P38-24S
P38-24S
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 526 pcs
Tikiake: P38-24S.pdf
RFQ
P38-1XA
P38-1XA
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT