P38-24S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P38-24S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P38-24S-04.pdf
Waehere Stock 642 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P38-24S-04
Tau Wae P38-24S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 642 pcs Pepa Raraunga P38-24S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P38-24S
P38-24S
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 526 pcs
Tikiake: P38-24S.pdf
RFQ
P38-1XA
P38-1XA
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 709 pcs
Tikiake: P38-1XA.pdf
RFQ
P38-24S/22
P38-24S/22
I roto i te taonga: 608 pcs
Tikiake: P38-24S/22.pdf
P38-1X
P38-1X
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: P38-1X.pdf
P38-1W
P38-1W
I roto i te taonga: 802 pcs
Tikiake: P38-1W.pdf
P38-24SQ
P38-24SQ
I roto i te taonga: 485 pcs
Tikiake: P38-24SQ.pdf
P38-1T
P38-1T
I roto i te taonga: 676 pcs
Tikiake: P38-1T.pdf
P38-24SQX
P38-24SQX
I roto i te taonga: 564 pcs
Tikiake: P38-24SQX.pdf
P38-24S-FST
P38-24S-FST
I roto i te taonga: 540 pcs
Tikiake: P38-24S-FST.pdf
P38-1XE
P38-1XE
I roto i te taonga: 771 pcs
Tikiake: P38-1XE.pdf
P38-24SAX
P38-24SAX