P35-15SQX
Hua Hua
Tau Wae: P35-15SQX
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P35-15SQX.pdf
Waehere Stock 574 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P35-15SQX
Tau Wae P35-15SQX Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 574 pcs Pepa Raraunga P35-15SQX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 300mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Whakaaetanga CE, cURus, UL