P35-15S/22
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P35-15S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P35-15S/22.pdf
Waehere Stock 703 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P35-15S/22
Tau Wae P35-15S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 703 pcs Pepa Raraunga P35-15S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.62" H (88.9mm x 63.5mm x 41.1mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 300mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P35-15ST
P35-15ST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: P35-15ST.pdf
RFQ
P35-15S-FST
P35-15S-FST
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 537 pcs
Tikiake: P35-15S-FST.pdf
RFQ
P35-15S
P35-15S