P33-75S/22
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P33-75S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-75S/22.pdf
Waehere Stock 542 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-75S/22
Tau Wae P33-75S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 542 pcs Pepa Raraunga P33-75S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 75V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 70mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 70mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-75SX
P33-75SX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: P33-75SX.pdf
RFQ
P33-5X
P33-5X
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 628 pcs
Tikiake: P33-5X.pdf
RFQ
P33-75SW
P33-75SW
I roto i te taonga: 489 pcs
Tikiake: P33-75SW.pdf
P33-75S-FST
P33-75S-FST
I roto i te taonga: 584 pcs
Tikiake: P33-75S-FST.pdf
P33-5XA
P33-5XA
I roto i te taonga: 728 pcs
Tikiake: P33-5XA.pdf
P33-75SQ
P33-75SQ
I roto i te taonga: 490 pcs
Tikiake: P33-75SQ.pdf
P33-75ST
P33-75ST
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: P33-75ST.pdf
P33-75S
P33-75S