P33-75S-04
Hua Hua
Tau Wae: P33-75S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-75S-04.pdf
Waehere Stock 641 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-75S-04
Tau Wae P33-75S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 641 pcs Pepa Raraunga P33-75S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 75V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 70mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 70mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-75SAX
P33-75SAX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: P33-75SAX.pdf
RFQ
P33-75SQX
P33-75SQX
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: P33-75SQX.pdf
RFQ
P33-5T
P33-5T
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: P33-5T.pdf
P33-75S
P33-75S
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: P33-75S.pdf
P33-5W
P33-5W