P33-12SQX
Hua Hua
Tau Wae: P33-12SQX
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-12SQX.pdf
Waehere Stock 636 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-12SQX
Tau Wae P33-12SQX Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 636 pcs Pepa Raraunga P33-12SQX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.02% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 120mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 120mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P33-12SXA
P33-12SXA
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 789 pcs
Tikiake: P33-12SXA.pdf
RFQ
P33-12T
P33-12T
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 669 pcs
Tikiake: P33-12T.pdf
RFQ
P33-12ST
P33-12ST
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: P33-12ST.pdf
P33-12S
P33-12S
I roto i te taonga: 873 pcs
Tikiake: P33-12S.pdf
P33-12SAX
P33-12SAX
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake: P33-12SAX.pdf
P33-12SQ
P33-12SQ