P33-12S/22
Hua Hua
Tau Wae: P33-12S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-12S/22.pdf
Waehere Stock 878 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-12S/22
Tau Wae P33-12S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 878 pcs Pepa Raraunga P33-12S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.02% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 120mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 120mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P33-12SW
P33-12SW
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: P33-12SW.pdf
RFQ
P33-12QX
P33-12QX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 500 pcs
Tikiake: P33-12QX.pdf
RFQ
P33-12S
P33-12S