P33-10SMXA
Hua Hua
Tau Wae: P33-10SMXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-10SMXA.pdf
Waehere Stock 676 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-10SMXA
Tau Wae P33-10SMXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 676 pcs Pepa Raraunga P33-10SMXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 10V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 120mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 120mA Whakaaetanga CE, cURus, UL