P33-10SMQX
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P33-10SMQX
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-10SMQX.pdf
Waehere Stock 643 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-10SMQX
Tau Wae P33-10SMQX Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 643 pcs Pepa Raraunga P33-10SMQX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 10V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 120mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 120mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-10SMQ
P33-10SMQ
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: P33-10SMQ.pdf
RFQ
P33-10SMW
P33-10SMW
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 727 pcs
Tikiake: P33-10SMW.pdf
RFQ
P33-10SM-04
P33-10SM-04
I roto i te taonga: 702 pcs
Tikiake: P33-10SM-04.pdf
P33-10SM
P33-10SM