P32-75S/22
Hua Hua
Tau Wae: P32-75S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-75S/22.pdf
Waehere Stock 723 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-75S/22
Tau Wae P32-75S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 723 pcs Pepa Raraunga P32-75S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 75V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 35mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 35mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P32-5X
P32-5X
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: P32-5X.pdf
RFQ
P32-75SAX
P32-75SAX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: P32-75SAX.pdf
RFQ
P32-5XE
P32-5XE