P32-75S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P32-75S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-75S-04.pdf
Waehere Stock 708 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-75S-04
Tau Wae P32-75S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 708 pcs Pepa Raraunga P32-75S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 75V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 35mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 35mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-5XE
P32-5XE
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: P32-5XE.pdf
RFQ
P32-5T
P32-5T
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: P32-5T.pdf
RFQ
P32-75SAX
P32-75SAX
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: P32-75SAX.pdf
P32-75S
P32-75S
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: P32-75S.pdf
P32-75ST
P32-75ST
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: P32-75ST.pdf
P32-5W
P32-5W
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake: P32-5W.pdf
P32-75S-FST
P32-75S-FST
I roto i te taonga: 632 pcs
Tikiake: P32-75S-FST.pdf
P32-5X
P32-5X
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: P32-5X.pdf
P32-75SQ
P32-75SQ
I roto i te taonga: 645 pcs
Tikiake: P32-75SQ.pdf
P32-75SQX
P32-75SQX
I roto i te taonga: 483 pcs
Tikiake: P32-75SQX.pdf
P32-5XA
P32-5XA
I roto i te taonga: 585 pcs
Tikiake: P32-5XA.pdf
P32-75S/22
P32-75S/22
I roto i te taonga: 723 pcs
Tikiake: P32-75S/22.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel