P31-12MXE
Hua Hua
Tau Wae: P31-12MXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Ngā Rauemi: P31-12MXE.pdf
Waehere Stock 600 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P31-12MXE
Tau Wae P31-12MXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 600 pcs Pepa Raraunga P31-12MXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.01" L x 2.01" W x 0.87" H (51.0mm x 51.0mm x 22.2mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 25mA, 25mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P31-12QX
P31-12QX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: P31-12QX.pdf
RFQ
P31-12Q
P31-12Q
Kaihanga: Daburn