P31-12MXA
Hua Hua
Tau Wae: P31-12MXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Ngā Rauemi: P31-12MXA.pdf
Waehere Stock 671 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P31-12MXA
Tau Wae P31-12MXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 671 pcs Pepa Raraunga P31-12MXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.01" L x 2.01" W x 0.87" H (51.0mm x 51.0mm x 22.2mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 25mA, 25mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P31-12MAX
P31-12MAX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 563 pcs
Tikiake: P31-12MAX.pdf
RFQ
P31-12W
P31-12W
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 598 pcs
Tikiake: P31-12W.pdf
RFQ
P31-12MQX
P31-12MQX
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: P31-12MQX.pdf
P31-12X
P31-12X
I roto i te taonga: 667 pcs
Tikiake: P31-12X.pdf
P31-12MXE
P31-12MXE
I roto i te taonga: 600 pcs
Tikiake: P31-12MXE.pdf
P31-12MT
P31-12MT
I roto i te taonga: 510 pcs
Tikiake: P31-12MT.pdf
P31-12Q
P31-12Q
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake: P31-12Q.pdf
P31-12T
P31-12T
I roto i te taonga: 649 pcs
Tikiake: P31-12T.pdf
P31-12QX
P31-12QX
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: P31-12QX.pdf
P31-12MW
P31-12MW
I roto i te taonga: 578 pcs
Tikiake: P31-12MW.pdf
P31-12MX
P31-12MX
I roto i te taonga: 635 pcs
Tikiake: P31-12MX.pdf
P31-12MQ
P31-12MQ
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: P31-12MQ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel